Eva Peltrámová - SM systém

Klasická masáž

Síla doteku

V lidské ruce je síla doteku. Ruku maséra při masáži nelze zastoupit žádným přístrojem. Od starověku je známo, že dotyk ruky léčí. Dokonale se přizpůsobuje všem nerovnostem těla, je schopna různě působit na druhy tkáně, tedy na svaly, vazy, kůži a podkoží, předává svou tepelnou energii povrchu masírovaného. Velkou měrou působí i jako balzám na duši člověka. Působí preventivně, ale je i velkým pomocníkem při léčbě mnoha nemocí.

Klasická masáž na míru

Klasická masáž je směsice tahů, které přizpůsobuji přání a potřebám klienta. Rychleji a energičtěji provedená masáž aktivuje, pomaleji a jemněji provedená masáž uklidňuje. Klasická masáž uvolňuje spasmy a podporuje pohyblivost svalů, zvyšuje prokrvení tkání a tím i podporuje jejich výživu a odplavení toxických látek z těla. Klient si může zvolit, zda chce pouze částečnou masáž (šíje, záda, ruce), nebo celkovou (šíje, záda, ruce, nohy, hrudník) a různě dlouhou (30, 40, 60, 90 min.). Masáž je nebolestivá, aby klient při ní zůstal uvolněný a nevznikaly modřiny. Používám kvalitní rostlinné oleje s vonnými aromaoleji.

Co si zakoupit

Pokud máte zájem o cvičení SM systém, zavolejte a domluvíme si nezávaznou schůzku. Ideální je absolvovat několik základních lekcí pod vedením lektora. Během návštěv si můžete pomůcky pro SM systém prohlédnout a pohodlně zakoupit na místě. Můžu Vám doporučit jaké pomůcky budete potřebovat.


© 2012 Eva Peltrámová Praha 10 | SM systém - fyzioterapeutické cvičení nejen pro páteř