konec bolesti zad

Eva Peltrámová

SM systém - spirální stabilizace

regenerační cvičení a masáže

cvičení masáže poradenství

Masáže Praha 10 Strašnice

Eva Peltrámová

Ruku maséra při masáži nelze zastoupit žádným přístrojem. Lidská ruka má sílu doteku. Ruka je schopna různě působit na různé druhy tkáně, svaly, vazy, kůži a podkoží.

Masáž podporuje léčbu mnoha nemocí, působí jako balzám na duši člověka.

Eva Peltrámová

Klasická masáž

Klasická masáž je směsice tahů, které přizpůsobuji přání a potřebám klienta. Rychleji a energičtěji provedená masáž aktivuje, pomaleji a jemněji provedená masáž uklidňuje. Klasická masáž uvolňuje spasmy a podporuje pohyblivost svalů, zvyšuje prokrvení tkání a tím i podporuje jejich výživu a odplavení toxických látek z těla.

Klient si může zvolit, zda chce pouze částečnou masáž (šíje, záda, ruce), nebo celkovou (šíje, záda, ruce, nohy, hrudník) a různě dlouhou (30, 40, 60, 90 min.). Masáž je nebolestivá, aby klient při ní zůstal uvolněný a nevznikaly modřiny. Používám kvalitní rostlinné oleje s vonnými aromaoleji.

Klasická masáž Eva Peltrámová

Klasická masáž

Relaxační masáž

Relaxační masáže slouží k uvolnění těla a mysli, zmírňují bolesti zad a ztuhlost šíje, celkově zklidňují duši a tělo. Pomocí jemných masážních technik s vonnými aromatickými oleji, Vám přinese uvolnění těla i mysli.

Je vhodná pro všechny věkové kategorie, pro všechny, kdo se cítí vyčerpaní a unavení a potřebují fyzickou a psychickou regeneraci. Spolu s relaxační hudbou bude pro Vás masáž příjemným zážitkem.

Reflexní masáž chodidel

Reflexní masáž chodidel je tradiční asijská masáž. Je založená na předpokladu, že na chodidlech se nacházejí nervová zakončení, která mají vztah k vnitřním orgánům. Při tlaku na tato místa ovlivňujeme celé tělo. Masážemi reflexních oblastí na chodidlech můžeme léčit nemoci odpovídajících částí těla.

Reflexní masáž chodidel Eva Peltrámová

Reflexní masáž chodidel

Lymfatická masáž

Velmi jemná technika manuální lymfatické masáže s cílem zlepšit kvalitu lymfatického oběhu napomáhá organismu odvádět odpad z tkání. Používají se speciální pomalé, plošné, kruhovité či spirálovité hmaty, které posouvají lymfu ke sběrným uzlinám a odvádějí přebytečnou vodu z těla.

Masáž je velice příjemná a relaxační. Nepoužívají se žádné masážní oleje či emulze. Pomáhá při:

  • žilní a lymfatické otoky
  • obezita, celulitida
  • migrény
  • detoxikuje organismus
  • zvyšení imunity
  • zmírnění bolesti, např. po úrazech

Manuální lifting obličeje

Manuální lifting obličeje je speciální technika masáže obličeje. Lifting zmenšuje mimické vrásky a povadlost obličeje, redukuje strhané a unavené rysy, zmírňuje kruhy a váčky pod očima.

Viditelné výsledky liftingu se dostaví již po jednom ošetření. Doporučuji 8 -10 ošetření v intervalu 1-2x týdně.

Manuální lifting obličeje Eva Peltrámová

Manuální lifting obličeje

Těhotenská masáž

Pro těhotné ženy nabízím speciální těhotenskou masáž, která pomáhá obvyklým problémům těhotných žen. Těhotenská masáž je určena pro nastávající maminky které trpí bolestmi zad, otékají jim nohy, nebo si chtějí jen odpočinout a zrelaxovat.

Těhotenská masáž je doporučována až od 4. měsíce těhotenství. Dokud je žena schopna ležet na bříšku a cítí, že netlačí na plod, probíhá masáž stejně jako u negravidních žen. V pokročilé fázi těhotenství je masáž prováděna na boku.

Těhotenská masáž pomáhá zmírňovat bolesti zad, bolesti hlavy, nevolnost, podporuje spánek, zlepšuje tok kyslíku a živin k dítěti a odvod metabolitů ze tkání.

Těhotenská masáž Eva Peltrámová

Těhotenská masáž

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je velmi příjemná starověká ajurvédská technika, která harmonizuje tělo i duši. Pomocí speciálních hmatů dochází k uvolnění nervových zakončení na hlavě, k uvolnění napětí šíje, ramen, a tím navození psychické pohody a klidu.

Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci a prokrvuje pokožku hlavy. Napomáhá snížení stresu, depresí, napětí a zmírňuje bolesti hlavy.

Indická masáž je vhodná pro děti i dospělé. Tato masáž se provádí vsedě přes oblečení

Indická masáž hlavy Eva Peltrámová

Indická masáž hlavy

Medová masáž

Medová masáž využívá skvělých detoxikačních a regeneračních účinků medu a pomáhá odplavovat z těla nahromaděné toxiny, čistí a prokrvuje pokožku a zanechává ji sametově hladkou.

Medová masáž je vhodná při jarních očistných kůrách, při vyčerpání, únavě, bolestech zad a napětí. Je nejen masáží, ale svým relaxačním působením i pohlazením po duši. Tato masáž není vhodná při alergii na med a pyl, při kožních infekcích a u přecitlivělé pokožce.

Ceník masáží

Masáž Doba Cena
Klasická masáž 30 min. 500 Kč
Klasická masáž 40 min. 600 Kč
Klasická masáž 60 min. 800 Kč
Klasická masáž 90 min. 1000 Kč
Klasická masáž zad s reflexní masáží chodidel (30 min. + 30 min.) 60 min. 800 Kč
Reflexní masáž chodidel 30 min. 500 Kč
Relaxační masáž 60 min. 800 Kč
Relaxační aroma masáž 60 min. 800 Kč
Lymfatická masáž 60 min. 700 Kč
Lymfatická masáž 90 min. 1000 Kč
Lymfatická masáž obličeje 40 min. 600 Kč
Manuální lifting obličeje 60 min. 800 Kč
Medová masáž 40 min. 600 Kč
Těhotenská masáž 60 min. 800 Kč
Těhotenská masáž 90 min. 1000 Kč
Indická masáž hlavy 40 min. 600 Kč
Prodej dárkových poukazů - cena dle Vaší volby

Masážní studio

Masáže provádím v moderním, příjemném privátním studiu s veškerou výbavou. Přijďte se podívat!

Studio Eva Peltrámová

Studio Eva Peltrámová

Studio Eva Peltrámová

Studio Eva Peltrámová

Studio Eva Peltrámová

Studio Eva Peltrámová - pohled z ulice

Kontakt a adresu najdete zde: